У Міноборони України анонсували зміни у постановці жінок на військовий облік

Источник:  sprotyv.info  /  10:55, 18 Января 2022

Зараз ведеться робота над спрощенням порядку постановки на облік, вивчається питання пріоритетності професій споріднених з військово-обліковими спеціальностями

У Міністерстві оборони України заявляють, що робота над спрощенням порядку постановки триває, і пообіцяли повідомити про майбутні зміни в цьому процесі.

Про це пише Радіо Свобода.

«Протягом 2022 року триватиме перехідний період. Зараз ведеться робота над спрощенням порядку постановки на облік, вивчається питання пріоритетності професій споріднених з військово-обліковими спеціальностями. Тож, будуть зміни, про які Міноборони обов’язково повідомить. Штрафів протягом 2022-го не буде. Зараз це питання також вивчається на предмет можливих змін», – написала на своїй сторінці у фейсбуці заступниця міністра оборони України Ганна Маляр.

За її словами, опрацьовується питання спрощення всіх процедур постановки на облік – як чоловіків, так і жінок, у тому числі і «цифровізація» тих процесів, «які технічно можливо перевести в онлайн».

Маляр вкотре наголосила, що «прямо зараз» жінкам не треба йти до територіальних центрів комплектування (колишніх військкоматів).

Раніше головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний заявляв, що зі взяттям на військовий облік ніяких змін у житті українських жінок не буде.

За його словами, протягом року всі процедури будуть «відкалібровані таким чином», щоб для українок, чиї спеціальності є в переліку для військового обліку, та їхніх роботодавців «процес постановки на облік був максимально комфортним».

Як повідомляла група «ІС», у Міноборони вперше сформували кадровий резерв для просування по службі за новими стандартами.

Наверх