У Росії розкрили скандальні деталі окупації Криму

Источник:  narodna-pravda.ua  /  15:07, 9 Декабря 2019

При розвалі СРСР у Росії нібито була можливість шантажувати Україну Кримом, вимагаючи його в обмін на незалежність держави

При розвалі СРСР у Росії нібито була можливість шантажувати Україну Кримом, вимагаючи його в обмін на незалежність держави.

 

Але цим інструментом тиску не скористався Борис Єльцин, написав у своєму Twitter скандальний російський сенатор Олексій Пушков, передає НАРОДНА ПРАВДА.

“Змова в Біловезькій пущі: у Єльцина була можливість обумовити незалежність України поверненням Криму до складу Росії. Кравчук був би радий отримати незалежність за цю ціну. Але Єльцина хвилювало одне: розпустивши СРСР, вигнати Горбачова з Кремля. На Крим йому було наплювати”, – обурився представник окупантів.

Нагадаємо, раніше колишній заступник міністра закордонних справ України Олена Зеркаль розповіла, що про плани Росії окупувати Крим президент країни-агресора Володимир Путін попереджав Україну ще у 2000 році. Він прямо заявляв, що глибоко не згоден з тим, що Крим – це частина України, а тому вважає, що це історична несправедливість, яку треба виправити.

Також нагадаємо, що минулого тижня президент Казахстану Касим-Жомат Токаєв відмовився використовувати слово анексія щодо Криму.

Наверх