У вісьмох містах України стартує програма соціалізації для дітей із родин переселенців

Джерело:  vechirniy.kyiv.ua  /  09:25, 2 Червня 2024

Діти з родин ВПО можуть пройти всю програму або ж долучатися до окремих заходів на вибір батьків

Тримісячний інтерактивний курс розрахований на дітей із родин переселенців віком від 6 до 9 років.

В Україні запускають національну програму соціалізації та адаптації для дітей із родин переселенців «Зростаємо разом». Це тримісячний проєкт громадської організації «Зрощуй суспільство» та програми «Єднання заради дії».

За словами організаторів, програма стартує одночасною у вісьмох містах України: Києві, Житомирі, Хмельницькому, Кривому Розі, Рівному, Дніпрі, Черкасах та Тернополі.

Тримісячний інтерактивний курс розрахований на дітей із родин переселенців віком від 6 до 9 років, які потребують підтримки в соціалізації та адаптації у новому місті. Як зазначає засновник ГО «Зрощуй суспільство» Микита Стрижко, ключове завдання команди проєкту — допомогти малечі подолати соціальні бар’єри.

«Наша мета — повернути дитинство малечі з родин вимушених переселенців та допомогти їм швидше соціалізуватися у новому місті. А тому, фундаментальною складовою проєкту є робота із профільними психологами, які у ненав’язливій та інтерактивній формі допоможуть дітям подолати страхи та інші тригери», — зазначає Стрижко.

Упродовж трьох місяців команда «Зрощуй суспільство» за підтримки програми «Єднання заради дії» планує провести понад 1150 занять у вісьмох містах України. Зустрічі з дітьми відбуватимуться завдяки партнерській підтримці ГО «Ви.Мова», котрі надали приміщення на час реалізації проєкту.

Аби зареєструвати дитину на участь у проєкті, необхідно заповнити форму за цим посиланням.

Заняття стартують наприкінці травня та триватимуть упродовж трьох місяців. Діти з родин ВПО можуть пройти всю програму або ж долучатися до окремих заходів на вибір батьків.

Цей захід став можливим в межах програми «Єднання заради дії», що втілюється IREX за підтримки Державного департаменту США. Вміст є виключно відповідальністю ГО «Зрощуй суспільство» та необов’язково відображає погляди IREX та Державного департаменту США.

Вгору