Україна припиняє роботу КПВВ на адмінкордоні з Кримом: у Кабміні пояснили причини

Источник:  sprotyv.info  /  11:07, 10 Августа 2020

Це пов’язано з погіршенням ситуації з коронавірусом

Кабінет міністрів тимчасово припинив роботу контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповану територію Автономної Республіки Крим і Севастополя та виїзду з неї. Це пов’язано з погіршенням ситуації з коронавірусом, повідомив міністр Кабміну Олег Немчінов, пише «Обозреватель».

Діяти обмеження починають з 8:00 9 серпня до 8:00 30 серпня тимчасово припиняється робота контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповану територію Криму й Севастополя та виїзду з неї.

Попри припинення роботи КПВВ, перетин дозволяється, якщо ви:

проживаєте в Криму або Севастополі, а також там ваш транспорт чи інше майно. Тоді вам можна на в’їзд;

проживаєте за межами Криму чи Севастополя, але дали згоду на самоізоляцію з використанням сервісу «Дій вдома» з моменту перетину КПВВ на тимчасово окуповану територію та виїзду з неї;

мета вашої поїздки — забезпечення захисту національних інтересів або виконання міжнародних зобов’язань;

представник дипломатичних установ та гуманітарних місій, що виїжджають з Криму і Севастополя.

Виїзд з Криму і Севастополя інших категорій іноземців та осіб без громадянства можливий лише за погодженням з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

А ось виїзд з цих територій та в’їзд на неї громадян України за наявності підстав гуманітарного характеру здійснюється за рішенням голови Державної прикордонної служби за погодженням з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Як повідомляла група «ІС», силовики РФ переслідують кримчан за перетин адмінкордону за українськими паспортами.

Наверх