Україна вперше поставила заморожену малину в США і Канаду

Источник:  uainfo.org  /  14:29, 12 Октября 2021

Покупець розглядає можливість продовження співпраці на постійній основі

Українські постачальники вперше експортували великі партії замороженої малини в США і Канаду. Покупець розглядає можливість продовження співпраці на постійній основі.

Про це пише аналітична платформа EastFruit з посиланням на дані Української плодоовочевої асоціації (УПОА), інформує UAINFO.org.

Великі партії замороженої малини українського виробництва вперше були експортовані в США та Канаду.

За даними платформи, по одній партії малини було відправлено в Канаду і в США в розмірі одного морського контейнера. Логістика зайняла близько півтора місяця.

Повідомляється, що покупець залишився задоволений якістю і розглядає можливість продовження співпраці з українськими постачальниками на постійній основі.

У EastFruit відзначають, що ця подія є важливою для розвитку виробництва і заморозки ягоди в Україні, зважаючи на високий рівень вимог замовників в США і Канаді до якості продукції та логістики.

"Відповідно, український експортер малини попередньо успішно пройшов сертифікацію FDA (The United States Food and Drug Administration)", – відзначають в EastFruit.

Також аналітики платформи відзначили, що США і Канада традиційно платять вищі ціни за імпортну малину, ніж інші великі країни-імпортери. Таким чином, це створює можливості українським експортерам для інвестицій в підвищення якості продукції.

"На США і Канаду припадає близько 80% всього глобального імпорту замороженої малини у вартісному вимірі та близько 65% в натуральному. Однак Україна традиційно експортувала заморожену малину переважно в Польщу, яка добре заробляє на реекспорті української малини в інші країни світу", – зазначив економіст інвестиційного департаменту Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН Андрій Ярмак.

Наверх