Україна залучила 7 потенційних інвесторів зі США

Источник:  shotam.info  /  14:49, 23 Июня 2020

. Про це повідомляє урядовий портал

Упродовж останніх тижнів Мінекономіки та Офісу із залучення інвестицій UkraineInvest вдалося залучити 7 нових американських інвесторів, зацікавлених вкладати кошти в Україну. Про це повідомляє урядовий портал, передає Економічна правда.

Повідомляється, що потенційні інвестори займаються такими сферами  як: фармацевтичне виробництво, автомобільне виробництво, оборонне виробництво, кіноіндустрія, біоенергетика, інвестиційні фонди.

Наразі Міністерство веде з ними активні переговори, одні з яких відбулися у форматі ZOOM-конференції за участі Петрашка, радника міністра та члена наглядової ради UkraineInvest Алекси Чопівської і безпосередньо інвесторів, включаючи колишнього керівника ECM (ринки власного капіталу) для General Electric Capital and General Electric Ventures, який зацікавлений у створенні в Україні інвестиційного фонду в розмірі 50 мільйонів доларів.

Зазначається, що найближчим часом в Україні будуть прийняті законодавчі зміни, які забезпечать для нових інвесторів додаткові вигоди та переваги, що також посилить інвестиційну привабливість нашої держави.

У свою чергу потенційні інвестори зі США запевнили свою зацікавленість і бачення перспектив в Україні. Наразі вони готові вести детальні переговори з українськими бізнес-партнерами.

Наверх