Українців запрошують до участі у конкурсі проєктів для розвитку талантів сільських дітей: подробиці

Джерело:  shotam.info  /  11:22, 28 Жовтня 2019

Умови

Фонд “Я майбутнє України” розпочинає конкурс проєктів для розвитку талантів сільських дітей. Протягом осені прийматимуть на розгляд проєкти позашкільного розвитку сільських дітей у трьох напрямках: мистецтво, спорт і наука.

“Діти, які активно включені у позашкільну діяльність, значно рідше потрапляють у неприємності, бо їх природний потяг до активності та дослідження світу скерований у здорове русло. Та, на жаль, у сільських дітей значно менші можливості у цьому напрямку. Не у всіх селах є музичні та художні школи, спортивні секції чи аматорські театри. Зпочаткувавши постійну футбольну команду у селі Мигове, ми у фонді зрозуміли – це воно! Це те, що необхідно у кожному селі! Тому Фонд “Я майбутнє України” розпочинає конкурс проектів для розвитку талантів сільських дітей. Світова історія знає чимало талантів, які виросли у бідних сім’ях. Ми хочемо дати такий шанс і українським сільським дітям”, – повідомляють організатори.

Умови

  • Проєкт має дати доступ до занять усім дітям села, незалежно від їх матеріального статку, національності, статі та релігії.
  • Проєкт має реалізовуватись у громаді конкретного села.
  • У проєкті мають бути ретельно розписані усі деталі його реалізації (хто проводитиме заняття, де вони проходитимуть, яке потрібне обладнання і тд).
  • У проєкті має бути представлений повний бюджет впровадження і щомісячної підтримки занять.
  • Проєкт має бути актуальним (аби діти справді були зацікавлені у цих заняттях), перспективним (аби навички, які отримають діти, справді вплинули на їх життя), та цікавим (відрізнявся від інших ідей).

Довідково

На розгляд прийматимуть проєкти позашкільного розвитку сільських дітей у трьох напрямках:

  • мистецтво;
  • спорт;
  • наука.

Аплікаційну форму для конкурсу можна завантажити тут.

Фонд обере два проєкти, які у подальшому повністю профінансує та забезпечить усім необхідним.

Проєкти можна надсилати на пошту marta.lev.ua@gmail.com.

Надіслати свій проєкт можна до 30 листопада.

Вгору