Україну та Чехію з’єднають залізничним сполученням

Джерело:  shotam.info  /  10:59, 23 Серпня 2019

Чому вирішили запустити такий маршрут?

Приватний чеський оператор залізничних і автобусних пасажирських перевезень, компанія RegioJet, має намір в червні 2020 роки запустити прямий нічний поїзд до України. Про це пише ЦТС.

Маршрут Прага-Мостиська

Перевізник планує реалізувати комбінований маршрут: з Праги до Мостиська ходитиме нічний поїзд, а з Мостиська до Львова пасажири зможуть дістатися автобусом.

Поїзд відправлятиметься один раз на день в кожному з напрямків. У складі буде від 8 до 12 вагонів.

Розклад та зупинки поїзда

Із Праги він відправлятиметься о 22:10, прибуватиме на українську прикордонну залізничну станцію – о 9:30.

Очікується, що на шляху поїзд буде робити зупинки в Пардубіце, Забржегу, Оломоуці, Остраві (Чехія), а також в Кракові і Жешуві (Польща).

Чому вирішили запустити такий маршрут?

“Мета полягає в перевезенні пасажирів, особливо між Львівською областю України та ключовими центрами в Чеській Республіці та інших країнах ЄС”, – пояснив прес-секретар RegioJet Алеш Ондрюй.

Відзначимо, що колія європейського стандарту 1435 мм доходить у Львівській області до станції Мостиська-1. Саме цим і обумовлений вибір кінцевої точки маршруту майбутнього поїзда в Україні.

Про RegioJet

RegioJet є одним з найбільших лоукост перевізників у Центральній та Східній Європі. Компанія здійснює переважно залізничні та автобусні перевезення між містами ЄС.

Нагадаємо, що Укрзалізниця планує запустити потяг Київ-Берлін.

Вгору