"Укрзалізниця" запускає сервіс замовлення квитків для військових

Джерело:  biz.censor.net  /  14:32, 6 Грудня 2023

Про це повідомляє пресслужба компанії

"Укрзалізниця" запустила сервіс спецзамовлення квитків для військовослужбовців.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Сервіс доступний на порталі: https://services.uz.gov.ua/military.

Водночас у разі відсутності квитків у продажу військовослужбовці можуть забронювати їх онлайн.

"Відтепер військовослужбовці можуть придбати проїзний документ, навіть якщо поїздка раптова, наприклад, на лікування, у відрядження або до рідних у довгоочікувану відпустку, а квитки вже розкупили", – прокоментував голова правління "Укрзалізниці" Євген Лященко.

Залишити заявку на порталі можна не пізніше ніж за 6 годин до відправлення поїзда. Після цього на вказаний замовником е-mail прийде спеціальний код.

Викупити квиток потрібно в касі не пізніше ніж за 1 годину до відправлення поїзда, пред’явивши військовий квиток або посвідчення офіцера.

Спецзамовлення квитків доступне на 17 поїздів, які є найпопулярнішими серед військовослужбовців. Зокрема, це маршрути до міст, наближених до зони ведення бойових дій та зворотно.

Військовослужбовці можуть бронювати квитки як для себе, так і для побратимів, з якими разом збираються в дорогу.

Як нагадали в "Укрзалізниці", раніше військовослужбовці бронювали квитки через військового коменданта. Це ускладнювало процес та фактично унеможливлювало поїздку день у день. Адже було необхідно спочатку здійснити особистий візит до військового коменданта, а потім на вокзал, щоб викупити квиток.

Вгору