“Укрзалізниця” змінює тарифи на деякі міжнародні поїзди

Джерело:  bigkyiv.com.ua  /  17:19, 6 Грудня 2023

“Укрзалізниця” зменшує знижки та гармонізує ціни на міжнародні рейси. Пояснюють це необхідністю оновлювати парк вагонів та зменшити загальні збитки від пасажирських перевезень

Про це повідомляє пресслужба перевізника.

Як зазначається, у попередні роки для залучення пасажиропотоку “Укрзалізниця” застосовувала знижки фактично на всі пасажирські міжнародні рейси. Наразі це рішення переглянули, оскільки щороку збитки від пасажирських перевезень становлять більше 12 млрд грн.

Перевізник пояснює, що зміною тарифів намагається втримати на поточному рівні вартість квитків для проїзду у сполученнях всередині країни, а також продовжити модернізацію рухомого складу, яка триває навіть під час широкомасштабного вторгнення.

Так, за спільним рішенням із залізницями сусідніх країн на 72% зросте вартість квитків на поїзд Київ — Варшава — Київ, попит на який лишається ажіотажним. Але при цьому будуть доступні й дешевші альтернативні варіанти на цьому напрямку.

Залежно від класу місця вартість проїзду до Хелма та зворотно, звідки можна зручно пересісти на Варшаву, зросте наступним чином: на поїзди з Дніпра — у межах 4-11%, з Харкова — 17-48%, з Києва — 15-47%.

Також мінімально, у межах 3%, зросте вартість проїзду в нічних поїздах до Відня та Перемишля. На проїзд в Інтерсіті+ Київ — Перемишль — Київ ціна збільшиться на 26%, а в нічному поїзді Одеса — Перемишль — Одеса — у діапазоні 37-49%.

Без змін залишиться вартість квитків на поїзди до Кишинева та Будапешта.

Крім того, підкреслюють залізничники, наразі вдалось уникнути підвищення тарифів на соціально важливі приміські перевезення.

За їхніми словами, цей сегмент перевезень лишається найдоступнішим для українців та найзбитковішим для “Укрзалізниці”. Також компанія продовжить організовувати й надалі безкоштовні евакуаційні рейси з прифронтових регіонів.

Нові тарифи почнуть діяти із запровадженням нового графіка руху пасажирських поїздів — з 10 грудня 2023 року. До зазначеної дати, купуючи квиток на будь-який день, пасажири сплачуватимуть стару ціну.

Вгору