В Одесі запрацював сучасний реабілітаційний центр для поранених бійців (фото)

Джерело:  usionline.com  /  12:01, 8 Червня 2023

Про це повідомили в Одеській ОВА

Це вже другий центр національної мережі Recovery, який відкрили на Одещині.

Про це повідомили в Одеській ОВА.

Одеський реабілітаційний центр створений на базі одного з обласних комунальних медичних закладів.

Тут облаштували зали фізичної терапії та кінезотерапії, три кабінети апаратної фізіотерапії, кабінет ерготерапії, кабінет психологічної підтримки, маніпуляційну, а також 13 палат на 30 ліжок. Загалом площа створеного центру склала 630 квадратних метрів, – йдеться у повідомленні.

Центр облаштували відповідно до вимог інклюзивності – з широкими коридорами та санітарними кімнатами, дверними пройомами, відсутністю порогів і поручнями в коридорах та душових. Крім того, центр оснащений інноваційним обладнанням, в тому числі з віртуальною реальністю, що, за словами медиків, значно прискорить термін відновлення пацієнтів.

В ОВА стверджують, що тут зможуть проходити відновлення військові з різними травмами, в тому числі з пораненнями, отриманими внаслідок вибухів.

Відкритий центр дозволяє відновлювати ходу, втрачені функції верхніх і нижніх кінцівок на високому технологічному рівні. Ми маємо надати кожній людині, яка постраждала від російської агресії, можливість повернутись до повноцінного життя, – зазначив перший заступник голови Одеської ОВА Борис Волошенков.

У центрі з кожним пацієнтом працюватиме команда, до якої входитимуть лікарі з фізичної реабілітаційної медицини, фізичні терапевти, ерготерапевти, асистенти, логопед і психолог.

Вгору