В окупованому Донецьку масово розпродають ресторани та нічні клуби

Источник:  vchasnoua.com  /  12:09, 26 Ноября 2021

В окупованому Донецьку власники ресторанів, нічних клубів та навіть готелів масово продають свій бізнес

На сайті ОLХ останнім часом з'явилося багато оголошень від власників ресторанного бізнесу у Донецьку — люди продають свої кафе, ресторани, нічні клуби. Більшість цього бізнесу знаходиться далеко від центру окупованого міста, але продаються і кафе, що знаходяться на центральних вулицях Донецька.

Також ціни, які хочуть власники ресторанів за свій бізнес, теж дужі різни — від 40 мільйонів грн за ресторанний комплекс до 500 тисяч грн за кафе, що працює у центрі Донецька.

Мешканці окупованого Донецька дуже скептично ставляться до роботи ресторанів у рідному місті — у соціальних мережах вони пишуть про те, що мешканці мають такі невеликі доходи, що не можуть дозволити собі проводити час у ресторанах та нічних клубах. Також люди дивуються тому, що ще не всі елітні ресторани у Донецьку зачинилися.

«Довго ж вони будуть їх продавати», — коментують мешканці міста оголошення про продаж ресторанного комплексу, власник якого оцінив його в півтора мільйона доларів (40 мільйонів грн).

При цьому майже всі продавці ресторанного бізнесу у Донецьку готові торгуватися та скидати ціну, тільки б продати заклади. Складається враження, що власники ресторанів втратили останню надію на те, що ситуація в окупованому місті колись стабілізується, та бізнес знов буде дохідним, як це було до початку російської агресії.

Останнім часом у Донецьку виставили на продаж такі заклади:

Ресторан King Town. $ 1 500 000

У листопаді на OLX з'явилось оголошення про продаж ресторану King Town. Продавець виставив цінник у 1,5 млн доларів. Як йдеться в оголошенні, продається ресторанний комплекс, що діє, з «професійним і мотивованим колективом».

Ресторанний комплекс «Форт Нокс». $ 1 200 000

«Форт Нокс» був виставлений на продаж ще на початку 2021 року. Вартість комплексу оцінили у 1,2 млн доларів. Однак покупець поки що не знайшовся. Тому оголошення регулярно оновлюється, але вартість не знижується.

Готель «Вікторія» — $ 330 000

Готель розташований на кордоні Донецька та Макіївки та був відомим та популярним ще задовго до бойових дій. Сьогодні придбати об'єкт пропонують за 330 тис. доларів. При цьому, як зазначено в оголошенні, можливим є «розумний торг».

Готель $ 260 000

У центрі Макіївки продається п'ятиповерховий готель за 260 тисяч доларів. На жаль, назва готелю відсутня. В оголошенні йдеться, що можливий торг, але лише «реальному покупцю».

Ресторан «Смачний дім». $ 170 000

В Київському районі Донецька продається ресторан «Смачний дім» за 170 тис. доларів.

Ресторан «Урарту». $ 150 000


У Куйбишевському районі Донецька продається «дієвий ресторан з обладнанням та меблями». Автор оголошення зазначив, що можливий продаж 50% частки. Також можливий частковий обмін.

Трактир «Роздолля» $ 93 385

У Пролетарському районі Донецька продається трактир «Роздолля. Автор оголошення називає заклад «кафе із сауною». Кафе із сауною оцінили у 93 385 доларів. В оголошенні наголошується, що «місце прохідне».

Більярдний клуб $ 80 000

Також у Донецьку можна купити відкритий більярдний клуб за 80 тис. доларів.

Нічний клуб «Ростов». $ 70 000

У Кіровському районі Донецька виставили на продаж нічний клуб. Об'єкт оцінили у 70 тис. доларів. В оголошенні йдеться, що ціну знижено зі 100 тис. доларів. Наразі нічний клуб закрито.

Кафе. $ 24 000

У центрі Донецька продається кафе, що діє. Приміщення повністю обладнане. Як йдеться в оголошенні, підходить для будь-якого виду бізнесу, «можливий продаж з орендарями», а також «можливий торг».

Наверх