В ОРДЛО негласно заборонили рекламу про найняття на роботу у РФ

Источник:  vchasnoua.com  /  12:48, 26 Ноября 2021

На окупованому Донбасі у місцевих ЗМІ заборонили публікувати оголошення про найняття на роботу у РФ

Представник однієї з компаній, що базуються в Московській області, хотів розмістити в ОРДЛО оголошення про набір співробітників на роботу в місті Ногінськ. Але в газетах, до яких він звертався, йому відмовили через те, що є розпорядження, яке забороняють розміщення такої інформації, повідомляє місцевий телеграмканал «Донбаський кейс».

Зазначається, що інформацію про заборону реклами російських вакансій підтверджують у рекламних відділах кількох великих видань Донецька та Луганська.

«Люди біжать від реалій «процвітання, тому виїжджають на заробітки до Росії. Багато хто саме для цього, а не з показового патріотизму, отримували паспорти Російської Федерації, — стверджують автори телеграмканалу. — З громадянством набагато простіше відбувається процес працевлаштування, навіть без реєстрації».

Через масовий виїзд людей з ОРДЛО на місцевих підприємствах вже нема кому працювати.

«Господарям вкрай потрібна достатня кількість робітників, які мало оплачуються, — стверджують автори телеграмканалу. — У зв'язку з підписанням В. Путіним „Указу про надання гуманітарної підтримки населенню окремих районів Донецької та Луганської областей України“ можливості для збуту продукції промислових підприємств значно розширяться. Виростуть прибутки — звісно, якщо буде кому працювати на нових господарів. Ось і намагаються зупинити відтік робітників та інженерів таким безглуздим методом».

Наверх