В Україні запрацювала унікальна освітня платформа База Знань: Protez Hub

Джерело:  censor.net  /  17:52, 10 Квітня 2023

Уперше в Україні розроблений повністю україномовний ресурс, який дасть змогу зрозуміти послідовність процесу реабілітації людей з ампутаціями кінцівок

Десятки відеолекцій українською мовою у логічній послідовності тепер доступні усім: фахівцям, які працюють з особами, які втратили кінцівки, і їхнім родинам, друзям, і самим постраждалим.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Уперше в Україні розроблений повністю україномовний ресурс, який дасть змогу зрозуміти послідовність процесу реабілітації людей з ампутаціями кінцівок. На платформі розміщені безкоштовні лекції на теми фізичної реабілітації, ерготерапії, протезування та мультидисциплінарного підходу до роботи з пацієнтом. До лекцій додаються матеріали, які користувачі зможуть роздрукувати та використовувати щодня.

"Команда Protez Hub допомагає розвивати галузь протезування кінцівок в Україні з 2015 року. Ми проводимо практичні обміни, семінари та вебінари, співпрацюємо з іноземними та українськими фахівцями, організаціями та урядом. Створення платформи База Знань: Protez Hub було логічним та своєчасним рішенням і я щиро пишаюся тим, що ми втілили його в життя. Я вдячна нашим партнерам "Рятуємо Життя" компанії Метінвест за те що вони зрозуміли важливість розробки та існування такого ресурсу і підтримали цю ідею. Кваліфіковані українські фахівці провели лекції, талановита знімальна група Руслана Батицького та Анни Борисової записала та змонтувала їх, чудові українські розробники Rolique.io об'єднали все в один доступний ресурс, з юзер-френдлі дизайном від Tabasco Agency. Запрошуємо усіх поширювати інформацію про цю платформу та вчитися" - говорить Антоніна Кумка, президент Protez Hub.

"Протезування та реабілітація людей, що втратили кінцівки внаслідок війни, — один із великих напрямів роботи ініціативи "Рятуємо життя". Спільну з Protez Hub програму зараз проходять 42 військовослужбовці й мирні жителі, а 10 із них вже отримали протези. Створення освітньої платформи — важлива складова повернення постраждалих до повноцінного життя. Адже ця база знань дасть змогу крок за кроком пройти всі етапи протезування та відновлення, усвідомити потреби людей з ампутаціями та підвищити якість медичних послуг. Ми також розробляємо інші програми, що допомагають ветеранам інтегруватися в суспільство після повернення з війни", — зазначає генеральний директор Групи Метінвест Юрій Риженков.

Творці платформи сподіваються, що новий ресурс дозволить усім користувачам краще зрозуміти процес реабілітації та протезування кінцівок; процес обрання протезу; чіткіше окреслити роль того чи іншого фахівця в процесі відновлення людини, яка втратила кінцівку. -3

Вгору