В Україні з’явилися сучасні турецькі електробуси

Джерело:  antikor.com.ua  /  12:35, 10 Серпня 2022

Турецький виробник пропонує на нашому ринку одразу дві "зелені" моделі

В Україну почали постачати електричні автобуси Otokar. Турецький виробник пропонує на нашому ринку одразу дві "зелені" моделі.

Про це повідомляє сайт українського дилера бренду.

Компактний Otokar e-Centro виконаний у популярному в Україні форматі маршрутки. Він досягає всього 6,6 м у довжину і розрахований на 32 сидячих та стоячих пасажирів. Його дизайн виконаний у ретро-стилі – з великими круглими фарами та широкими радіаторними гратами.

Otokar e-Centro, Otokar e-Kent Articulated, автобуси Otokar, електробуси Otokar, турецькі автобуси

Електромотор Otokar e-Centro оснащений двигуном потужністю 272 л. с. (200 кВт) і з величезним моментом, що крутить, в 1200 Н•м. Акумуляторна батарея NMC ємністю 110 кВт•год забезпечує запас ходу в 200 км, а зарядити її можна лише за півтори години. Крім того, до 25% заряду можна відновити за рахунок рекуперативного гальмування.

Otokar e-Kent Articulated – великий зчленований (з "гармошкою") міський автобус завдовжки 18,75 м. Він розрахований на 99 пасажирів. У салоні – низька підлога для людей в інвалідних візках, а також встановлений кондиціонер.
Otokar e-Centro, Otokar e-Kent Articulated, автобуси Otokar, електробуси Otokar, турецькі автобуси


Електродвигуни автобуса розвивають сумарно 557 л. с. (410 кВт). На вибір запропоновані батареї ємністю 350, 490 та 560 кВт•год.

Вгору