В Україні з’явиться Центр дистанційної освіти для дітей з анексованого Криму

Источник:  shotam.info  /  11:02, 14 Февраля 2020

Зазначається, що вже є домовленість про відкриття центру з керівництвом Херсонської області, який розмістять на базі одного з ліцеїв

У Херсоні відкриють центр дистанційної освіти для дітей з анексованого Криму.

Про це повідомляють “Крим.Реалії”.

Зазначається, що вже є домовленість про відкриття центру з керівництвом Херсонської області, який розмістять на базі одного з ліцеїв.

Повідомляється, що нині стоїть завдання – відпрацювати цей пілотний проєкт успішно для того, щоб масштабувати по всій Україні такі центри дистанційної освіти, адже є можливість приїжджати з окупованої території на канікули або на вихідні, жити в гуртожитку і складати певні іспити або навчатися.

Довідка

З 9 лютого для дітей набули чинності спрощені правила перетину адміністративного кордону між Кримом і Херсонською областю.

У липні набрала чинності постанова Кабінету міністрів України №474, згідно з якою кримчанам у віці до 16 років дозволили перетинати адмінкордон без паспорта України.

Тепер діти до 16 років можуть виїхати з анексованого Криму для оформлення внутрішнього і закордонного паспортів України, показавши на КПВВ свідоцтво про народження, а також паспорт того, хто його супроводжує.

Відомо, що Таврійський національний університет імені В.І. Вернадського, що базується в Києві, торік прийняв близько 400 студентів з анексованого Криму.

Нагадаємо, на «Чонгарі» запрацює хаб, де надаватимуть поштові й банківські послуги.

Наверх