Відбудований Гостомельський міст запрацював на повну: відкрили рух правим проїздом

Джерело:  bigkyiv.com.ua  /  08:59, 8 Лютого 2024

Між Києвом та Гостомелем повністю відновили транспортне сполучення. Сьогодні відкрили рух по правому проїзду відбудованого мосту через річку Ірпінь, котрий було зруйновано на початку повномасштабного вторгнення росії в Україну

Про це повідомляє Служба відновлення і розвитку інфраструктури у Київській області.

Міст, що розташований на трасі М-07 Київ – Ковель – Ягодин, має 4 смуги руху, ширина проїзної частини – 18 м. Довжина мосту по правому проїзду – 134,5 м, по лівому – 138,4 м та два тротуара по 1,8 м. Як відомо, рух транспорту лівою частиною мосту відкрили у січні.

Як зазначається, рух мостом відкрили з огляду на високу інтенсивність руху на цій ділянці міжнародної траси, проте підрядна організація продовжить роботи на об’єкті.

За даними служби, в межах капітального ремонту мосту будівельники демонтували зруйновані конструкції мосту, влаштували опори, балки прогонової будови, виконали бетонування та гідроізоляцію, заасфальтували проїзну частину, встановили перильне та бар’єрне огородження, змонтували освітлення.

На мосту ще необхідно завершити водовідведення, земляні роботи та благоустрій. За сприятливих погодних умов по правому проїзду буде нанесена розмітка.

Нагадаємо, 16 січня дорожники відкрили одну смугу відбудованого Гостомельського мосту у сторону Києва.

Вгору