Він втратив матір, але зберіг мужність та почуття обов’язку

Джерело:  yug.today  /  15:50, 24 Вересня 2023

На Одещині проживає сім’я, у якій після загибелі матері під час виконання бойового завдання, опікуном став дев’ятнадцятирічний син

У Подільську Одеської області проживає опікунська сім’я Смірнових. Старший брат – Ельмар, його неповнолітні брати – Расім, Тимур та сестра Сабіна. Діти втратили матір на початку повномасштабного вторгнення рф в Україну.

Про це до Дня усиновлення, який відзначається 17 вересня, розповіли у Службі у справах дітей Одеської ОВА, передає інформаційна агенція «Юг.Today».

Сорокаоднорічна Ганна, мати п’ятьох дітей, загинула в березні 2022 року під час виконання бойового завдання неподалік м. Сєвєродонецьк Луганської області. Дев’ятнадцятирічний, на той час, Ельмар взяв під опіку двох молодших братів та сестру. Війна додала до статусу старшого брата інший - статус опікуна. Він втратив матір, але зберіг мужність та почуття обов’язку.

Нині Ельмар з усмішкою, але не без суму, розповідає про нове життя, про своїх братів та сестру, які, каже, його слухають і допомагають. Ельмар – військовослужбовець, а молодший брат, Расім, вже у свої сімнадцять років бере приклад з героїчного подвигу матері й збирається вступати до вищого навчального закладу з військовим напрямком підготовки.

Вгору