Воду абсолютно безкоштовно надав Моршинський завод мінеральних вод «Оскар»

Джерело:  krivbass.city  /  15:32, 10 Червня 2023

З Львівщини до областей, які найбільше постраждали внаслідок підриву окупантами Каховської ГЕС, а саме Дніпропетровська, Херсонська та Миколаївська, відправили чергову партію питної води. Про це повідомили на сайті Львівської ОВА

З Львівщини до областей, які найбільше постраждали внаслідок підриву окупантами Каховської ГЕС, а саме Дніпропетровська, Херсонська та Миколаївська, відправили чергову партію питної води. Про це повідомили на сайті Львівської ОВА.

Днями перші 4 фури, а це 80 тонн води, вирушили до Миколаївської області, звідти її передали у Херсон, Дніпро та Кривий Ріг. Воду абсолютно безкоштовно надав Моршинський завод мінеральних вод «Оскар» за підтримки Львівської ОВА.

Згодом до південних областей вирушили ще 12 машин. Загалом упродовж 10 днів підприємство планує передати орієнтовно 120 фур з питною водою, а це дорівнює майже 260 тонн вантажу.

«Увесь вантаж питної води отримають Дніпропетровська, Херсонська та Миколаївська обласні військові адміністрації, адже у них є краща інформація скільки води та в які населені пункти її необхідно найбільше. Окрім вантажу, ми повністю беремо на себе логістичні витрати. Від початку повномасштабного вторгнення ми допомагаємо нашій армії і коли дізнались про спричинену ними катастрофу в південній Україні вирішили не зволікати, адже для порятунку важлива кожна хвилина», – зазначив акціонер Моршинського заводу мінеральних вод «Оскар» Всеволод Білас.

Дорога з Львівщини до найбільш постраждалих областей складає 1,5 доби.

Вгору