Вісім діб без води та їжі: кошеняті, який дивом вижив під сотнею тон заліза, шукають опікунів (фото)

Джерело:  usionline.com  /  11:46, 23 Травня 2023

За словами зоозахисників, кошеня пробралося на балкер із металобрухтом в порту Хайфа, але його помітили лише коли судно приїхало до порту призначення у Туреччині. Нова родина зможе забрати пухнастого через десять днів, коли судно пришвартується в Ізмаїлі

Моряки шукають пухнастому Шекелю, який дивом вижив на вантажному судні із металобрухтом, люблячу родину. Маленьке кошеня вісім діб прожило у вкрай стресових умовах, зміг вижити під купою пресованого металу у повній темряві без можливості щось поїсти. При розвантаженні судна тварину знайшли моряки та виходили її.

Про це повідомили учасники волонтерської групи підтримки тварин Ізмаїлу.

За словами зоозахисників, кошеня пробралося на балкер із металобрухтом в порту Хайфа, але його помітили лише коли судно приїхало до порту призначення у Туреччині.

Навантаження металобрухту – це засипання в трюми тисяч тонн різного сталевого мотлоху від старих рейок, труб, шматків автомобілів. За час навантаження кілька разів цей метал трамбують шляхом скидання в трюм багатотонної сталевої болванки-трамбовки, щоб більше металобрухту влізло. Вона плющить метал, вивертає рейки та труби. При цьому металобрухт, окислюючись, спалює в трюмі кисень, можна задихнутися, а він вижив. Напевно 8 своїх котячих життів розтратив, – розповів моряк Вадим Мельник.

Під час переходу судна до іншого порту кошеня провело вісім діб у повній темряві без води та їжі. А коли у Туреччині відкрили трюми та почали вивантаження металобрухту, то в проміжках між роботою моряки почули з трюму нявкання.

Тоді почали брати брухт акуратно в іншому місці, і так відкопали серед сотень тон брухту крихітне кошеня. Він плакав та був очевидно у шоковому стані, але фізично цілий, тільки трохи було пошкоджено вухо, – розповіли волонтери.

Перші три дні пухнастий нічого не їв та постійно нявкав. Моряки потроху відгодували кошеня та дали йому ім’я Шекель, привчили до лотка з тирсою. Наразі судно йде на Ізмаїл та, за словами моряків, вони не можуть залишити собі тварину, бо вона дуже погано почувається під час качки. Крім того, вони побоюються, що, гуляючи палубою, він може випасти за борт, тому шукають для Шекеля нових опікунів, які зможуть надати йому комфорт та ласку.

Нова родина зможе забрати пухнастого через десять днів, коли судно пришвартується в Ізмаїлі. Зв’язатися із волонтерами можна за посиланням.

Вгору