Загарбники посилюють репресії в наближених до Криму окупованих районах

Джерело:  arc.construction  /  10:29, 11 Серпня 2022

Фактично окупанти тим самим прагнуть поставити під повний контроль розграбування нових окупованих територій

Як вже повідомлялося, злочинна «політика» російських загарбників на окупованому півдні материкової України у пропагандистському вимірі оголошує власною перспективою проведення так саме злочинних «референдумів». При цьому окремі експерти оцінюють вказані заяви насамперед у вимірі злочинного шантажу та спроб інформаційного впливу на населення.

Підтвердженням цього є практичні злочинні заходи замаху на анексію районів Запорізької та Херсонської областей, які окупанти послідовно вчинюють за останній місяць, «не чекаючи» на будь-які фейкові «референдуми».

Більшість цих заходів ув’язана із примусом окупантами населення до «паспортизації», оскільки російські загарбники злочинно обіцяють позбавляти власників земельних паїв їх майна за умов «відсутності російського паспорту», а також пов’язують «паспортизацію» із фейковою «видачею російських автомобільних номерів».

Також окупанти «напряму» формують на окупованих територіях материкового півдня України злочинні «регіональні російські органи влади», насамперед каральні структури. Одним з таких протиправних «нововведень» стало злочинне «формування» окупантами в Запорізькій області фейкових «митної та фітосанітарної» служб, «за зразком» держави-агресора.

Фактично окупанти тим самим прагнуть поставити під повний контроль розграбування нових окупованих територій, оскільки для злочинного вивезення до окупованого Криму, та надалі до росії награбованої продукції тепер вимагатимуть фейкові «митну декларацію» та «фітосанітарний сертифікат» від фіктивних «контролюючих органів».

Втім «на місцях» все «вирішується по-іншому», оскільки, прикладом, у міста Олешки низка кримських та російських водіїв наразі виявилися заблокованими разом із транспортом на підприємстві, куди вони протиправно прибули для вивезення викраденої продукції, але стали «заручниками» «бізнес-конфлікту» між різними угрупуваннями окупантів.

Перебуваючи у «чорній» зоні окупації та безправ’я цим «заручникам» залишилося лише викладати у соціальних мережах «відеозвернення» із «проханням про допомогу».

Вгору