Завершили випробування єдиного в Україні криголама (ФОТО)

Джерело:  shotam.info  /  13:31, 20 Листопада 2019

Відзначимо, що судно було прийнято на ремонт у вересні 2019 року

На Азовському судноремонтному заводі успішно завершили швартові випробування єдиного українського криголама “Капітан Білоусов”.

Екіпаж здійснив перехід з акваторії Азовського судноремонтного заводу – свого базового майданчика техобслуговування – до штатної стоянки в Маріупольському морському торговельному порту, повідомляє Центр транспортних стратегій.

“Щорічна кампанія з підготовки судна до навігаційного періоду завершена. Вона тривала 90 днів з моменту прийняття криголама в ремонт, і пройшла кілька етапів. З урахуванням того, що в 2018 році криголам підтвердив класність, цього року акцент зробили на ремонт ходової частини та корпусних конструкцій”, – розповів провідний інженер групи виконання робіт департаменту судноремонту Євген Агєєв.

Відзначимо, що судно було прийнято на ремонт у вересні 2019 року.

“Сьогодні технічний стан судна фахівці оцінюють на” відмінно “. Ми завжди готові виконати замовлення будь-якої складності і допомогти АМПУ своїми силами, технологіями та фахівцями. Якщо необхідно – постачанням і виготовленням змінно-запасних частин для безаварійної роботи суднових систем “, – зазначив генеральний директор АСРЗ Олег Турський.

Вгору