Змінено розклад руху деяких пасажирських поїздів київського напрямку – перелік

Источник:  bigkyiv.com.ua  /  11:41, 23 Мая 2022

“Укрзалізниця” змінила розклад руху деяких пасажирських поїздів. Частина з них відправлятиметься раніше

Зокрема, за інформацією транспортної компанії, в графіку змін наступні потяги:

  • №758/757 Могилів-Подільський – Київ відправлятиметься із Могилів-Подільського о 02:06 замість 02:20 з 30 травня;
  • №770/769 Кам‘янець-Подільський – Київ відправлятиметься із Кам‘янець-Подільського о 0:44 замість 0:53 з 29 травня;
  • №790/789-792/791 Київ – Кременчук/Кропивницький:

– відправлятиметься з Києва з 30.05 о 16:02 замість 17:42;
– відправлятиметься з Кременчука з 30.05 о 22:47 замість 23:49;
– відправлятиметься з Кропивницького з 30.05 о 23:05 замість 00:20.

  • №140/139 Кам‘янець-Подільський – Київ відправлятиметься із Кам‘янець-Подільського о 20:25 замість 20:34 з 30 травня;
  • №42/41 Львів – Дніпро, який відправлятиметься зі Львова, з 29 травня на дільниці ст. Ім.Т.Шевченка – Вільногірськ змінить час відправлення зі станцій наступним чином:

– ім.Т.Шевченка: 0:56 замість 01:08;
– Кам‘янка: 01.19 замість 01.33;
– Фундукліївка: 01:37 замість 01:50;
– Знам‘янка: 02:28 замість 02:40;
– Олександрія: 03:14 замість 03:26;
– П‘ятихатки: 04:38 замість 04:49;
– Вільногірськ: 05:38 замість 05:11.

Наверх