Американський професор відкрив в Одесі першу на півдні України секцію з піклболу (фото)

Джерело:  usionline.com  /  18:40, 24 Листопада 2023

Цей спорт несе в собі елементи інших видів і підходить для людей різного віку та стану фізичної форми

22 листопада в Одеському національному економічному університеті пройшла презентація секції з піклболу. Цей спорт несе в собі елементи інших видів і підходить для людей різного віку та стану фізичної форми.

На першому тренуванні побувала фотокореспондентка Української Служби Інформації Наталя Довбиш.

Тренування у спортивній залі одеського вишу провів професор Каліфорнійського університету Марк Сигел. До Одеси американський професор ще торік приїхав з волонтерською місією та гуманітарною допомогою для ОНЕУ.

Професор Марк Сигел – у центрі

Зараз Марк Сигел у виші читає для студентів та аспірантів курс з кризового менеджменту.

Цього разу він привіз у подарунок для бомбосховища ОНЕУ п’ять ноутбуків та обладнання для інтернету, а ще й спортивне обладнання для піклболу, правилам гри якого навчає всіх охочих.

Питання соціалізації студентів дуже важливо. В умовах воєнного часу важливо знайти форми самореалізації наших студентів не тільки в освіті, але і в проведенні спортивних змагань, і саме тому професор Марк Сігал, що гостює у нас, запропонував проводити спортивні заняття піклболом під час повітряних тривог. Хоча ця гра вигадувалася як гра для пенсіонерів, студентам вона теж цікава, – розповів ректор ОНЕУ Анатолій Ковальов.

Ректор ОНЕУ Анатолій Ковальов теж опанував гру

Піклбол цікавий тим, що поєднує у собі елементи бадмінтону, тенісу та настільного тенісу. Ця гра започаткована в США в 1970-х роках. В Україні першими цією грою захопилися кияни. Одеситами в країні створено другу секцію. Наразі новою грою зацікавились не тільки студенти, а і викладачі та співробітники університету.

Вгору