Будівництво севастопольського театру «зятя» Путіна йде на тлі екологічної катастрофи

Джерело:  arc.construction  /  16:59, 3 Серпня 2022

Стан більш нагальних місцевих проблем, таких як «фекальні ріки» та «каналізаційні моря» окупантів не турбує, хоча, як пишуть місцеві мешканці в соціальних мережах, «сморід від моря тхне у будь-якому місті Севастополя», а особливо погана епідемічна обстановка склалася у Блакитній та Козачій бухтах міста

2 липня до окупованого Севастополя вчергове злочинно прибув російській віце-прем’єр-міністр Марат Хуснуллін, нібито для «вирішення гострих питань життя міста».

Основними проблемами «прифронтового регіону», звісно крім війни та окупації севастопольці традиційно вважають стагнацію міської економіки, відсутність елементарної логістики у переповненому окупантам та колонізаторами місті та проблеми із водопостачанням та каналізацією, які за останні роки стали кричущими.

Втім у російських окупантів «інші підходи», а тому в окупованому місті Хуснулліна цікавили не багатостраждальні очисні споруди «Південні», «термін завершення побудови» яких було учергове перенесене, а «введення в експлуатацію театру опери та балету» на мисі Криштальний.
Як вже писала наша Асоціація, протиправно розроблений австрійським архітектурним бюро «Coop Himmelb(l)au» проект «театру опери та балету» лобіювався особисто Путіним із розрахунком на те, що цей «театр очолить» балетмейстер Ігорь Зеленський, який має спільну дитину з Катериною Тихоновою, яка є донькою Путіна.

Отже саме «влаштовувати гідну кар’єру» «зятя» кремлівського диктатора й вчергове протиправно прибув до окупованого Севастополю Хуснуллін. Стан більш нагальних місцевих проблем, таких як «фекальні ріки» та «каналізаційні моря» окупантів не турбує, хоча, як пишуть місцеві мешканці в соціальних мережах, «сморід від моря тхне у будь-якому місті Севастополя», а особливо погана епідемічна обстановка склалася у Блакитній та Козачій бухтах міста.

Примітно що й нібито «успішно реалізовані» проекти окупантів у сфері водокористування завершуються негативно. Прикладом раніше агресор «розчищав», у вимірі так званої «стабілізації водних ресурсів» русло річки Коккозка, з якої зокрема планувалося брати додаткові водні ресурси до Севастополя.

Завершилося це «освоєння 40 мільйонів рублів» виключно тим, що ріка Коккозка влітку 2022 року обміліла та «зацвіла», тобто втратила свої корисні природні та водоресурні властивості.

Вгору