Цинізму немає меж: бойовики мінують будинки мирних жителів забороненими мінами. ФОТО

Источник:  vchasnoua.com  /  15:09, 13 Апреля 2021

Бойовики дистанційно замінували територію житлового сектору населеного пункту Зайцеве на Донеччині мінами, які заборонені Оттавською конвенцією

На території населеного пункту приземлилися 3 боєприпаси, один з яких не розірвався і був знешкоджений військовими саперами. Один з боєприпасів приземлився на території домоволодіння мирної мешканки 1952 року народження. Про це повідомляє 10 Гірсько-штурмова бригада.

«На щастя, господарі в ньому тривалий час не мешкають. Дивом не постраждало літнє подружжя, яке мешкає в будинку поряд, — йдеться у повідомленні військових. — Весь цивілізований світ знає, що Україна є підписантом Оттавської конвенції, що в нас знищені протипіхотні мини ПОМ-2 і на озброєнні ЗСУ їх немає! І, не зважаючи на це, окупанти ще на частині цього страшного боєприпасу білим маркером нанесли написи, які ставлять за мету дискредитувати Збройні Сили України».

Раніше представники гуманітарної місії Проліска заявляли, що 23 лютого 2021 року вони вже фіксували використання ПОМ-2, якими були замінені гранати ПГ-7 для дистанційного мінування житлового сектора Хутора Вільний (Золоте-4) на Луганщині. Тоді від детонації міни, яку знайшов у своєму дворі під хвірткою мирний житель, 1947 року народження, він отримав поранення, несумісні з життям.

Наверх