Як захистити себе: стартував онлайн-проєкт “Протидія булінгу”. Вiдео

Источник:  bigkyiv.com.ua  /  10:59, 26 Января 2021

Київський молодіжний центр запускає спеціальний проєкт із протидії булінгу. Проєкт розроблений для педагогів, батьків, психологів, а також учнів

Ідея полягає у виявленні причин цькування та вироблення методів боротьби із ними. У форматі онлайнових лекцій експерти дають свої поради, які допоможуть захистити себе та протидіяти проявам булінгу, зазначають організатори.

Перша лекція «Булінг: міфи та реальність». У лекції йдеться про види булінгу, наслідки цькувань, а також про юридичну відповідальність за такі дії.

Спікерка – Падучак Олександра, засновниця та голова громадської організації «Безпечний світ», юрист, член робочої групи комітету ВРУ з підготовки проекту Закону щодо протидії булінгу, автор програми тренінгів з дитячої безпеки.

Друга лекція «Поради психолога». У лекції розбираються у видах булінгу і способах вирішення конфліктів не тільки у школі, але і на робочому місці.

Спікерка – Покровська Анна, дитячий та підлітковий психолог.

Нагадаємо, 19 січня 2019 року в Україні набув чинності закон, згідно з яким булінг і цькування в школі будуть каратися штрафами і громадськими роботами. Раніше за булінг в київській школі оштрафували батьків двох учнів.

Наверх