Кейт Бланшетт спродюсувала та озвучила документальний фільм про харків’ян

Источник:  apostrophe.ua  /  19:51, 6 Июля 2022

Кейт Бланшетт озвучила фільм про життя харків'ян під російськими обстрілами. Актриса стала оповідачем у фільмі "Ukraine: Life Under Attack"

Зірка спродюсувала та озвучила стрічку «Україна: Життя під загрозою: Повідомлення» («Ukraine: Life Under Attack: Dispatches»), що розповідає про цивільних харків’ян і працівників екстрених служб (пожежників, парамедиків тощо), які взяли на себе удар російської навали. Фільм зняли на замовлення британського телеканалу «Channel 4».

Британський телеканал Channel 4 випустив документальний фільм "Ukraine: Life Under Attack" ("Україна: Життя під час нападу"), який знімали у Харкові протягом 3 місяців після початку повномасштабної війни. Історію мешканців міста розповіла актриса Кейт Бланшетт - дворазова володарка премії "Оскар", відома за фільмами "Володар перснів", "Авіатор", "Тор 3: Рагнарок".

"Ось на що схоже життя тих, хто потрапив під вогонь путінської війни в Україні. Кейт Бланшетт розповіла історію харків'ян, які борються за своє життя під час російських бомбардувань", - розповіли творці фільму.

https://twitter.com/i/status/1540958791499390978

"Насправді, це зворушливий портрет життя Харкова та Харківської області з погляду цивільних та представників екстрених служб, які залишилися у місті під час російського вторгнення", - цитує продюсерку стрічки Невін Мабро видання Don't Take Fake.

Фільм триває 47 хвилин і доступний для перегляду за посиланням Ukraine: Life Under Attack.

Кейт Бланшетт не вперше підтримує Україну. Акторка працює з Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців і ще на початку березня закликала світову громадськість допомагати українцям, які змушені були покинути свої будинки через війну.

"Гуманітарні наслідки цього конфлікту для цивільного населення будуть руйнівними. Нам терміново потрібна ваша допомога, щоб продовжувати забезпечувати життєво важливий захист сім'ям, змушеним покинути свої домівки. Ми, як і раніше, твердо віддані підтримці всього постраждалого населення в Україні", - заявила актриса.

https://twitter.com/i/status/1500435020384714757

Наверх