МакДональдз повертається до Києва: подробиці

Джерело:  bigkyiv.com.ua  /  18:52, 12 Серпня 2022

Мережа закладів швидкого харчування McDonald’s (МакДональдз) запроваджує поетапний план відновлення роботи деяких ресторанів у Києві та на заході України

Про це йдеться в пресрелізі компанії, оприлюдненому 11 серпня на сторінці у Facebook.

В корпорації нагадали, що з 24 лютого було оголошено про призупинення роботи всіх ресторанів в Україні через війну.

Ми багато спілкувалися з нашими працівниками, які висловили велике бажання повернутися до роботи та побачити, як наші ресторани в Україні знову відкриються, де це можна зробити безпечно та відповідально. В останні місяці віра в те, що це додасть невелике, але важливе відчуття нормальності, зміцнилася. А українські посадовці зазначали, що підприємства, які відновлять роботу, підтримають місцеву економіку та український народ”, – йдеться у заяві.

В компанії зазначили, що, “розмірковуючи про підтримку співробітників і бізнесу в довгостроковій перспективі”, спиралися на п’ять фундаментальних питань: “Чи дозволено нам діяти в країні на законних підставах? Чи маємо ми змогу керувати бізнесом і безперешкодно задовольняти потреби наших клієнтів і співробітників? Чи сприяє наша присутність на ринку посиленню нашого бренду у світі? Чи має це сенс для бізнесу? Чи відповідає це нашим цінностям.

Після тривалих консультацій і обговорень з українськими посадовцями, постачальниками та фахівцями з безпеки, а також з огляду на прохання наших співробітників повернутися до роботи, ми вирішили запровадити поетапний план відновлення роботи деяких ресторанів у Києві та на заході України, де інші бізнеси безпечно відновили роботу”, – наголосили в McDonald’s.

Протягом кількох наступних місяців компанія разом із партнерами займатиметься відновленням ланцюгів постачання продуктів у ресторани, підготовкою ресторанів до обслуговування клієнтів, поверненням команди ресторанів і співробітників у робоче середовище, а також впровадженням розширених процедур і протоколів для підтримки безпеки людей і клієнтів.

Вгору