На «Чонгарі» запрацює хаб, де надаватимуть поштові й банківські послуги

Источник:  shotam.info  /  11:14, 4 Февраля 2020

У Херсонській області на адмінкордоні з Кримом працюють три контрольні пункти в’їзду/виїзду – «Каланчак», «Чонгар» і «Чаплинка»

У сервісній зоні пункту пропуску «Чонгар», на адміністративному кордоні між Кримом і Херсонською областю, до кінця 2020 року запустять хаб із розширеним функціоналом.

Про це пише Крим.Реалії з посиланням на слова голови Херсонської обласної державної адміністрації Юрія Гусєва.

За його словами, сервісна зона КПВВ «Чонгар» вже добудована, а Центр надання адмінпослуг готовий до роботи, однак певні «елементи» сервісної зони планують запускати поетапно.

«По сервісній зоні КПВВ «Чонгар» ми працюємо над тим, щоб створити там хаб. Щоб в цьому хабі надавалися ті послуги, яких потребують люди, які перетинають адмінкордон: це або поштовий зв’язок, банківські послуги або адміністративні. Сервісна зона добудована, більш того – там Центр надання адміністративних послуг готовий до того, щоб обслуговувати клієнтів», – повідомив Гусєв.

Довідка

На початку 2014 року після анексії Криму Росією між материковою Україною і півостровом проліг формально адміністративний, але фактично – справжній кордон.

У Херсонській області на адмінкордоні з Кримом працюють три контрольні пункти в’їзду/виїзду – «Каланчак», «Чонгар» і «Чаплинка».

Нагадаємо, на кордоні з Кримом пункти пропуску «Чонгар» та «Каланчак» оновили восени 2019 року.

Наверх