На Київщині заборонили проводити розважальні заходи після 21:00

Джерело:  bigkyiv.com.ua  /  10:50, 10 Червня 2023

На Київщині всі розважальні заходи – концерти, шоу-програми, дискотеки – мають закінчуватися не пізніше 21:00

Як розповів голова Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко, такі часові обмеження ухвалили на засіданні оперативного штабу КОВА.

Війна триває. На жаль, дехто про це забув. Продовжують розважатися навіть під час повітряної тривоги під гучну музику та світлове шоу. Тому йдеться не лише про моральний бік, але й про безпеку”, – зазначив він.

Руслан Кравченко нагадав, що комендантська година продовжує діяти з 00:00 до 5:00.

На цей період усі розважальні заклади без винятку – бари, ресторани, заміські комплекси, клуби, ТРЦ тощо – мають припиняти свою роботу. За порушення комендантської години законом передбачена відповідальність. Обмеження ніхто не скасовував. Триватимуть вони до завершення дії правового режиму воєнного стану“, – підкреслив голова Київщини.

Він попередив, що у регіоні будуть проводити перевірки щодо дотримання норм за участі працівників поліції.

Нагадаємо, Віталій Кличко звільнив директора департаменту охорони культурної спадщини КМДА Олександра Никоряка, який разом із забудовником Артуром Мхітаряном та заступником генпрокурора Ігорем Мустецею святкували день народження дружини Никоряка у столичному ресторані Frou Frou під час комендантської години.

Вгору