Одеська журналістка врятувала на війні двох псів рідкісної породи (фото)

Джерело:  usionline.com  /  17:36, 17 Серпня 2022

Наталя Котлярова працювала у селищі Зелений Гай, що на Миколаївщині. Під час зйомок на старій сільгосп базі, під обстріляним російськими окупантами комбайном, дівчина побачила собак. Вони були у жахливому стані

Історія зі щасливим кінцем. Одеська журналістка врятувала з фронтової зони двох псів породи кане-корсо та знайшла їх хазяйку. Фіксер Наталя Котлярова працювала у селищі Зелений Гай, що на Миколаївщині. Під час зйомок на старій сільгосп базі, під обстріляним російськими окупантами комбайном, дівчина побачила собак. Вони були у жахливому стані. Забрати тварин в той день було неможливо, але згодом дивом вдалося повернути псів додому.

Кореспондент Української Служби Інформації дізнався подробиці.

Порода кане-корсо доволі рідкісна. Люди заводять таких псів нечасто, бо за ними дорого доглядати. Під час однієї зі зйомок у фронтовій Миколаївщині одеська журналістка Наталія Котова дуже здивувалася, коли побачила собак елітної породи під обстріляною сільгосптехнікою.

Собаки породи кане-корсо в нашийниках та дуже гарної статури були неймовірно худими. Я була засмучена, що вони сидять на розбитій сільгоспбазі під обстріляним комбайном, без їжі та води! – розповідає Наталія.

У той момент дівчина не змогла їх забрати звідти, бо в машині було повно людей та жодного зайвого місця. Але коли повернулася до Одеси, журналістка вирішила спробувати розповісти цю історію у соцмережі. Вона відправила фото собак в усі можливі пабліки та дала опис побаченого. На ранок прийшло повідомлення від хазяйки псів: «Вы выставили моих собак. Руки дрожат. Мы с 23-го их искали»

Власниця собак з Одеси, але знайшла знайомих, які поїхали на ту базу у те село та привезли псів додому, – додає журналістка Наталія Котова.

Виявилося, що собаки, яких залишили у родичів в прифронтовому селі Миколаївщини, злякалися вибухів та втекли. Під постійними обстрілами вони пройшли 12 кілометрів у сусідне село, де їх через десять днів і знашла Наталія.

Зараз тварини від’їдаються та відсипаються вдома.

Басара та Бонд вже вдома.

Вгору