Окупанти «затвердили» в Криму чергового фейкового «міністра охорони здоров’я»

Источник:  arc.construction  /  09:58, 27 Июля 2022

Скорупський вірно зрозумів, що «піар – наше все» та з квітня 2022 року почав активно експлуатувати тему «десантів кримських лікарів на Донбас»

Окупаційна «адміністрація» оголосила про «затвердження» на півострвоі у ролі чергового фейкового «міністра охорони здоров’я» Констянтина Скорупського, який з осені 2021 року «виконував обов’язки» на відповідній «посаді».

Скорупський до окупації Криму працював лікарем санітарно-епідеміологічних станцій у Сімферополі та Судаку, а з 2014 року російські загарбники «призначили» його фейковим «начальником територіального відділу» відповідного «нагляду» у Феодосії.

Втім, у 2016 році, після низки корупційних пригод Скорупський перейшов на «практичне управління медициною» у ролі «головного лікаря» «Судацької міської лікарні», де скоро «відзначився» у скандалі з виселенням до гуртожитку тамтешніх лікарів із «відомчих квартир», які вони отримали від міської влади до окупації Криму.

Фактично саме Скорупський був співучасником такої оборудки міської «адміністрації», із наступною реалізацію вказаного житла для «потрібних людей».

Але оскільки вказана «комбінація» призвела б до фактичного залишення міста без лікарів узагалі, то завершилася вона у 2017 році проблемами для самого Скорупського, якого зробили «стрілочником» та «понизили у посаді» до «завідувача кабінетом профілактики» міської лікарні.

Втім надалі аферист Скорупський «прийшовся ко двору» та з 2019 року почав робити «стрімку кар’єру» для російських загарбників.

Вже в якості «виконувача обов’язків» міністра він наприкінці 2021 року міцно «потрапив на гачок» російських спецслужб за оборудки з «страховими коштами» та «ресурсами федеральної цільової програми», а вже під час масштабної агресії він мав стати «цапом-відбувайлом» за «зрив строків реалізації національних проектів»

Втім Скорупський у цій ситуації «прикрився» гіперактивністю у сфері «сприяння російській армії». І справа тут не стільки у його залученні «за посадою» до забезпечення масового лікування військових агресора на «цивільних» об’єктах охорони здоров’я Криму, адже рівень смертності та якість надання медичних послуг там явно були на невтішному для окупантів рівні.

Скорупський вірно зрозумів, що «піар – наше все» та з квітня 2022 року почав активно експлуатувати тему «десантів кримських лікарів на Донбас». Ці напівфейкові «візити» медичних працівників, насамперед із місцевих лікарень Криму активно висвітлювалися пропагандою агресора.
Крім того Скорупський був очевидно задіяним у «чорні» схеми вивезення дітей із зони бойових дій до росії через окупований Крим, із зміною їх анкетних даних у кримських лікарнях, щоб унеможливити їх подальший розшук родичами після «всиновлення російськими батьками» або для використання як примусових донорів.

14 липня Скорупський був задіяним у пропагандистському «візиті делегації фахівців охорони здоров’я Херсонської області» до Криму, де анонімні фейкові «керівники», частково узагалі без профільної освіти та навичок, нібито «мали перейняти кримський досвід».

Втім у таких «інноваційних підходах» фейкового «міністра» є «слабке місце», адже скільки б пропаганда агресора не розповідала кримчанам про «потужну медицину півострову», такий формат «лікування телебаченням» ще никому не надавав міцного здоров’я.

Наверх