Поселення водяного буйвола у Одеську область визнали як одну із найуспішніших історій повернення видів у світі по версії видання One Earth.
Про це повідомила організація Revilding Ukraine.
Гарне визнання нашої роботи з ревайлдингу в дельті Дунаю!
Реінтродукція водяного буйвола на острів Єрмаків в Дунайському біосферному заповіднику визнана One Earth однією з шести успішних історій повернення видів, серед яких також бобер у Великобританії, вовк в Єллоустоунському національному парку, тощо. Згідно з дослідженням, повернення лише 20 видів великих ссавців може допомогти відновленню екосистем у всьому світі.
Кілька років тому 17 буйволів приїхали із Закарпаття в українську дельту Дунаю, де вони мешкали 50 років тому. Тварини є чудовими «архітекторами» природи, вони допомагають зберегти мозаїчні ландшафти та біорізноманіття острова. Розчищаючи чагарники і очерет, буйволи створюють невеликі калюжі, в яких оселяються різні комахи, земноводні і риби. Велетні чудово почувають себе на острові, тож стадо поступово збільшується.
Работу одеських природоохоронців визначила міжнародне видання One Earth. Реінтродукція водяного буйвола на острів Єрмаків в Дунайському біосферному заповіднику стала однією з шести успішних історій повернення видів.
Також у рейтинг потрапили такі події, як поселення бобра у Великобританії та вовка в Єллоустоунському національному парку. Згідно з дослідженням, повернення лише 20 видів великих ссавців може допомогти відновленню екосистем у всьому світі
Нагадаємо, що кілька років тому 17 буйволів приїхали із Закарпаття в українську дельту Дунаю, де вони мешкали 50 років тому. Тварини є чудовими “архітекторами” природи, вони допомагають зберегти мозаїчні ландшафти та біорізноманіття острова. Розчищаючи чагарники і очерет, буйволи створюють невеликі калюжі, в яких оселяються різні комахи, земноводні і риби. Велетні чудово почувають себе на острові, тож стадо поступово збільшується.