Столичний зоопарк отримав 17 тонн професійних кормів, частина піде іншим звіринцям

Источник:  bigkyiv.com.ua  /  09:06, 11 Июня 2022

Київський зоопарк отримав 17 тонн професійних гранульованих кормів тривалого зберігання для різних видів тварин від «Tierpark Berlin» та «Zoo Berlin» (Німеччина), а також «Loro Parque» (Іспанія)

Частину отриманого корму буде відправлено для тварин в інші звіринці України, повідомили в КМДА.

«Наші європейські партнери надають колосальну гуманітарну допомогу. Це вкрай важливо, оскільки деякі екзотичні види тварин потребують особливого раціону. На території КиївЗоо проживають 200 видів тварин. Через російську військову агресію багато зоопарків в Україні сильно постраждали та потребують допомоги. Ми вдячні іноземній спільноті та зоозахисникам, які протягом чотирьох місяців надають для нашого зоопарку корм для тварин та інші необхідні товари. А ми, зі своєї сторони, допоможемо іншим зоопаркам України», – розповіли в київському зоопарку.

Так, близько чотирьох тонн корму найближчим часом буде передано Миколаївському зоопарку, який наразі потерпає найбільше.

Крім того, враховуючи індивідуальні потреби, передадуть корм для тварин в інші зоологічні парки: дві тонни в Одеський, 800 кг – у Рівненький та 400 кг – у Черкаський. Також буде доставлено 800 кг у Парк «XII Місяців», 800 кг – у зоопарк «Лімпопо» та 800 кг в Одеський Біопарк.

Як писав “ВК”, що київський звіринець працює в режимі парку, відвідувачам доступні для огляду вуличні експозиції, пташині озера та дендропарк.

Наверх