Телефон розривається від охочих допомогти: волонтери про порятунок тварин у Херсоні. ФОТО

Джерело:  vechirniy.kyiv.ua  /  17:11, 9 Червня 2023

Хто бажає допомогти тваринкам з Херсонщини, можете скидати донати на банку Моно

Окрім двох човнів команди порятунку тварин, в Херсоні працювали у перший день ще шість плавзасобів і кілька десятків людей.

Команда порятунку тварин міста Києва розповіла про перший день роботи рятувальників у місті Херсон. Працювали в районі вулиці Домобудівельна та Силікатного провулка.

На місці катастрофи працює велика кількість волонтерів. Окрім двох човнів команди, в цьому районі працювали ще шість плавзасобів і кілька десятків людей.
Керівництво даною ділянкою роботи взяла на себе волонтер Лала Тарапакина.

Ця територія повністю знаходиться під водою, рівень якої переважно близько чотирьох метрі. Роботи ускладнює течія та велика кількість уламків під водою.
Тварини тонуть і кожна секунда дуже важлива.

Три собаки, яких врятували від неминучої смерті у затопленому районі.

Рятувальники Команди виконали 12 виїздів на моторних човнах:
— врятовано троє собак, що плавали, чіпляючись за уламки в приміщенні гаража, затопленого майже під дах
— із затопленого курника врятовано вісім курей та півня
— помічена і врятована одинока миша, що чіплялась за кущик
— у величезному приміщенні цеху, в якому затопило перші поверхи, знайдено та евакуйовано собаку, яка заплила туди та сховалася серед меблів.

Волонтер у гумовому човні з врятованими тваринками у переносці.

За словами волонтерів в офісному приміщенні на другому поверсі вони знайшли та евакували зачинену в кімнаті собаку, що перебувала в тяжкому стані. А у цеху затопленого підприємства врятовано собаку та п’ятеро цуценят, які ось-ось могли потонути. У тому ж цеху відновлено собаку, що забігла на третій поверх.

Команда порятунку готується до виїзду на локації, де є тварини, що потребують допомоги.

Роботи тривали з опівдня і до заходу сонця та будуть продовжені наступного дня зі сходом сонця. Волонтери пишуть, що українці просто неймовірні.

«Стільки запитів щодо фінансової підтримки, допомоги на місці, пропозицій з прихистку тварин, допомоги човнами, автівками, ліками та кормами ми ще не бачили. Телефонна лінія та „дірект“ просто розриваються. Якщо комусь не відповіли, не ображайтеся, усі члени нашої Команди працюють зараз на всі 200 відсотків», — пишуть у команді порятунку тварин.

Також волонтери зіштовхнулись з шахрайськими спробами заволодіти зібраними вами коштами, але, на щастя, вони були не успішні.

Хто бажає допомогти тваринкам з Херсонщини, можете скидати донати на банку Моно:
https://send.monobank.ua/jar/3ZfLUtKXGL
Номер картки банки
5375 4112 0616 0462

«Президент України побував на переправі, де евакуюють людей з підтоплених районів Херсонщини. ФОТО, ВІДЕО». Він ознайомився з тим, як виконується план евакуації людей, як постраждалих забезпечують продуктами та питною водою, як надають меддопомогу.

Вгору