Наша місія – допомогти Україні відновити соціальну інфраструктуру у сталий спосіб, використовуючи чисту енергію сонячних панелей, вітрових турбін та теплових насосів. Задля власної безпеки Україна має стати лідером у переході від викопного палива до зелених технологій», — зазначили в офісі Greenpeace в Україні.
Глобальна природоохоронна мережа працює в Україні від початку повномасштабного вторгнення у 2022 році, реалізуючи проєкт “Зелене відновлення України”.
Очолює офіс Наталія Гозак, киянка. В блозі вона розповіла, як дитиної їхала в метро та дивилася на афіші екологічних ініціатив.
Це був звичайний будній день у Києві. Я, тоді 12 річна дівчинка, виходила зі столичного метро на Арсенальній і побачила інсталяцію, що глибоко вразила мене: на площі серед натовпу людей височів величезний кран-змішувач. Той, який ми щодня бачимо у своїх ванних кімнатах або кухнях, тільки набагато більший. Довкола крану рішуче протестували люди із плакатами та банерами, вимагаючи від київської влади впровадження нової, більш якісної технології по очистці води у місті. Так я вперше наживо побачила акцію Грінпіс, яка врізалася мені в пам’ять як щось видовищне і неймовірне.