У Києві відкрили перший в Україні хостел із вагонів метро (ФОТО)

Источник:  shotam.info  /  14:23, 23 Сентября 2019

Будівництво хостелу зайняло два роки

У Києві на Подолі з’явився перший в Україні хостел, побудований зі списаних вагонів метро. Про це повідомляє Zruchno.Travel.

Повідомляється, що сьогодні Metro Hostel і почав приймати гостей.

Київський підприємець Міхаель Гальперін у 2017 році придбав на аукціоні два старих вагони, виставлених на продаж “Київським метрополітеном” – незвичайна покупка обійшлася отельеру в 546 тисяч гривень.

Будівництво хостелу зайняло два роки. За словами Міхаеля, найбільше часу зайняло обладнання хостела системами шумоізоляції та теплоізоляції.

“З самого початку ніхто не знав, як зберегти тепло і тишу в номерах без зменшення площі, які технології використовувати, щоб вагони метро перетворилися в комфортний дизайнерський хостел. Так, ми використовували сучасну систему кондиціонування Samsung, якою можна керувати за допомогою мобільного телефону. Дуже складним завданням виявилася шумоізоляція, адже стіни – це тонкий метал. Ми застосовували різні матеріали, шар за шаром, так що тепер стіни хостелу схожі на листковий пиріг”, – пояснив отельер.

Концепцію хостелу розробив архітектурний офіс Oren M.A.Z Architects із Ізраїлю – потім українські дизайнери в Києві адаптували і реалізовували проєкт.

Нагадаємо, в українських готелях запроваджують обов’язкове сортування сміття.

Наверх