У Криму водії почали знімати літери «Z» та «V» зі своїх автомобілів – КРЦ

Источник:  qirim.news  /  12:34, 4 Августа 2022

Зазначається, що Кримськотатарський ресурсний центр у квітні 2022 року запустив інформаційну кампанію, спрямовану на боротьбу із прибічниками Z-фашизму в тимчасово окупованому Криму, які клеять літеру «Z» або «V» на свій автотранспорт і, таким чином, підтримують фашизм та стають учасниками злочину проти людяності

У тимчасово окупованому Криму водії почали знімати літери «Z» та «V» зі своїх автомобілів. Про це у Фейсбуці повідомляє Кримськотатарський ресурсний центр (КРЦ).

Як повідомляють наші активісти в окупованому Криму, у Керчі, Сімферополі, Севастополі, Євпаторії та інших містах значно зменшилася кількість автомобілів із наліпками «Z» та «V», проте окупаційна влада змушує обклеювати громадський транспорт (автобуси, маршрутки, тощо) цими фашистськими символами, - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Кримськотатарський ресурсний центр у квітні 2022 року запустив інформаційну кампанію, спрямовану на боротьбу із прибічниками Z-фашизму в тимчасово окупованому Криму, які клеять літеру «Z» або «V» на свій автотранспорт і, таким чином, підтримують фашизм та стають учасниками злочину проти людяності.

Тому ми продовжуємо свою діяльність далі, аби виявити усіх прибічників Z-фашизму в окупованому Криму. Наразі у нашій базі знаходяться більше тисячі номерів авто. Найближчим часом ми передамо ці списки з ідентифікованими номерними знаками та даними власників Прокуратурі АРК, Національній поліції АРК та СБУ, - інформують у КРЦ.

Наверх