Захисник з Одеської області у лікарні у критичному стані: як допомогти (фото)

Джерело:  usionline.com  /  12:23, 13 Вересня 2023

Про це розповіла волонтерка Яна Титаренко

Степан Саламаха в критичному стані. Йому терміново потрібен препарат Альбувен. Він зміг вижити після влучання в автівку, але вмирає в лікарні, тому що його родині не вистачає грошей на потрібні препарати.

Про це розповіла волонтерка Яна Титаренко.

Наразі Степан Саламаха в критичному стані, палає білок. Крім всіх ліків додатково треба вливати не менше ніж 4 флакона альбувена на добу. Ціна 2 500 за флакон.

Ми це самі не витягнемо. Коли Степан лікувався у госпіталі протягом 75 днів, ми все вирішували самі і нікому не казали. Але тут інша ситуація, час іде на години, а я сам не справлюся, – розповів батько військового Богдан.

Степан родом з села Окни (раніше Красні Окни) Одеської області. Йому 36 років, нещодавно він одружився. До великої війни займався автомобілями. Чоловік боронив Україну з перших днів повномасштабної війни. На фронті отримав важке поранення. Він зміг вижити після підриву автомобіля, але може померти від опіків, якщо йому не допомогти.

Цьому хлопцю я по можливості допомогою з початком його служби, а родину знаю давно. Порядні, прості люди з села, які фізично не витягнуть лікування, – розповіла волонтерка Яна Титаренко.

Карта Приватбанка 4731185613516217 на ім’я Саламаха Богдан Степанович

Вгору