Запорізька область припиняє співробітництво з республікою білорусь

Источник:  sprotyv.info  /  09:24, 15 Мая 2022

А білорусам можу порадити лише одне: тікайте від рф якнайдалі

Запорізька область припиняє торгівельно-економічні, науково-технічні та культурні зв’язки з республікою білорусь, яка наразі допомагає російським агресорам вести повномасштабну війну в Україні.

За даними Запорізької ОВА, більша частина території області окупована загарбниками, на лінії розмежування точаться запеклі бої, гинуть люди, руйнується цивільна інфраструктура. У такі важкі часи необхідно припинити всі зв’язки з країнами, які допомагають ворогу нищити нашу Батьківщину.

Запорізька ОВА припиняє дію угод 2018 року, які були укладені у м. Гомель з Могильовським, Мінським, Гомельським, Гродненським та Брестським обласними виконавчими комітетами республіки білорусь.

Крім того, розірвано угоди 1993 року про економічне співробітництво між нашим регіоном та білоруськими територіями.

— В умовах військової агресії з боку рф, окупації територій нашої країни неприпустима наявність будь-яких, навіть формальних, угод про співробітництво з ворогом та його посібниками. Наша позиція непохитна: ми звільнимо наші землі, ворог буде відбитий, наша країна увійде до європейської спільноти, а наша область буде відроджена. А білорусам можу порадити лише одне: тікайте від рф якнайдалі. Тому ми без зайвих вагань розриваємо всі ці угоди про співробітництво, що були масово укладені попередньою владою, — наголосив керівник ЗОВА Олександр Старух.

Наверх